Best Mannequins breidt uit !

werken bm render

Zoals u weet hecht ons team veel waarde aan kwaliteit en service. Steeds meer klanten weten ons te vinden en ons klantenbestand is dan ook flink gegroeid. Om u ondanks deze groei toch dezelfde persoonlijke service te kunnen garanderen, breidt ons team verder uit. Hiervoor werd reeds bijkomende kantoorruimte gerealiseerd. Maar ook extra showroom en opslagruimte dringt zich op. Wij zijn dan ook verheugd u te melden dat wij binnenkort starten met de uitbreiding van ons bedrijfsgebouw.

Tijdens de bouwwerkzaamheden blijven wij geopend. Om ons optimaal te kunnen organiseren verzoeken wij om een afspraak te maken voor een showroombezoek.

Met de reorganisatie van onze opslagcapaciteit en de vernieuwing van onze showroom in het vooruitzicht, houden wij binnenkort een interessante uitverkoop. Hierover eerstdaags meer informatie.

- Team Best Mannequins -